bize ulaşın

Fotoğraf Gönder

hairneva resim gönderin

Ad Soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Fotoğraf Yükle 1 (gerekli)

Fotoğraf Yükle 2 (gerekli)

Fotoğraf Yükle 3 (gerekli)

Fotoğraf Gönder ; Bu iletişim formu, muayenehanemize çeşitli sebeplerden dolayı gelemeyen, şehir dışı veya yurt dışında yaşayan, telefon numaralarımıza çeşitli sebeplerden dolayı ulaşamayan, fotoğraflarını göndererek mevcut durumları ile ilgili daha hızlı geri dönüş bekleyen hastalarımız içindir.

Saçlarınıza yapılması gereken işlemin sadece fotoğraflara bakarak net bir şekilde söylenmesi doğru değildir, bunun için muayene olmanız gerekmektedir. Fakat fotoğraf göndermek özellikle muayehanemize ulaşım sorunu olan hastalar için zaman sorununu ortadan kaldıran bir yöntemdir. Saçlarınızın dökülme şekline ve donor alanınıza bakarak saç ekimine müsait olup olmadığınızı değerlendirmemizi sağlar.

Fotoğraflarınızı çekerken doğru açılardan ve mümkün olduğu kadar net çekmeye özen göstermelisiniz. Başınızın arka kısmının net şekilde görüldüğü 1 fotoğraf ve saç ön çizgisini de görecek şekilde çekilen 1 üstten görünüm fotoğrafı gönderip, sizlere ulaşabileceğimiz bir telefon numarası ve e-mail adresi de ekleyerek daha hızlı geri dönüş alabilirsiniz.

Showing 2 comments
  • Hair Neva
    Cevapla

    Saç Ekimi için donör bölgesindeki saçların yoğun ve sağlıklı olması çok önemlidir. Kaç Greft’e ihtiyacınız olduğunu söyleyebilmemiz için kliniğimize gelmeniz ve doktorumuzla ön görüşme yapmalısınız. Dilerseniz, klinik telefonlarından ücretsiz ön görüşme randevusu alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

  • Gökhan Kaya
    Cevapla

    Ben 4.5 yıl önce tek seans saç ekimi yaptırdım. Ancak isledigım gibi olmadı. Mevcut halimin resimlerini göndererek bilgi almak istiyorum. Açık olan bölgelerin kapatılması,sıklaştırma ve saç çizgisinin biraz daha önde olmasını istiyorum. Bunun için toplam greft sayısı ve fiyat konusunda bilgi almak istiyorum

Yorumlar

Ücretsiz Bilgi Alın

Bilgilerinizi Bırakın, Biz Sizi Arayalım…