tavsiyeler

gülen yorum

Abdullah Y.

3 ay önce çok çekinerek saç ekimi ameliyatına katıldım, daha önce envai çeşit karı koca yöntemleri deneyip başarısız olduktan sonra, bu operasyon bana ilaç gibi geldi. Operasyon öncesi ve sonrasındaki özellikle Ahmet Bey’in ilgisine çok teşekkür ederim.

yıldızlar

IP adresi: 77.72.184.0

gülen yorum

Cengiz Ş.

Kellik fobisinin genetik olduğunu öğrendiğimden beridir saç ekimini araştırıyorum, o korkulu gün gelip saçlarım dökülmeye başlandığında tanıştığım Hair Neva ile mutlu biten bir işlem gerçekleştirdik. Artık kellik benim için bir fobi olmaktan çıktı.

yıldızlar

IP adresi: 109.235.248.0

gülen yorum

Sedat F.

Almanya’da saç ekimi çok pahalı ve Türk doktorlar kadar ilgili ve alakalı değiller, Almanya’da vereceğim parayla hem Türkiye tatilimi yaptım, hemde saçımı ektirdim. Artık Kuaförde işimin daha uzun sürmesine sebebiyet veren Hair Neva ekibine teşekkür ederim.

yıldızlar

IP adresi: 77.75.32.0

gülen yorum

Faik H.

Saç ekimi operasyonunun bu kadar başarılı, kolay ve ağrısız bir operasyon olduğunu keşke çok önceden bilseydim, kaybettiğim yıllarıma yanayım.

yıldızlar

IP adresi: 185.32.12.0

gülen yorum

Yiğit E.

Banyoda saçlarımın oluk oluk dökülmeye başladığım günden bu yana ilgilenmeye başladığım şu günlerde çok ciddi araştırmaya işine girdim. Bir doktor kadar bilgim olduğunu söyleyebilirim. Merdiven altına dönüşen bu sektörde vip hizmet veren Hair Neva’yı tercih sonrasında hayal kırıklığı yaşamamak benim için çok gurur verici oldu.

yıldızlar

IP adresi: 79.98.128.0

gülen yorum

Sedat Y.

Çalışanların ilgisinden çok memnun kaldım. Herkes çok canyakındı. Tüm çevreme tavsiye edeceğim.

yıldızlar

IP adresi: 84.17.64.0

gülen yorum

Mehmet Y.

Saç ektirmeye karar vermeden once çok araştırma yaptım ve araştırma yaptıkça kafam daha da çok karıştı. Sonradan pişman olmamak için baştaki seçmimi doğru yapmam gerekiyordu. Sonunda Hairneva’yı buldum ve randevu aldım. Çalışanlar son derece güleryüzlü ve işlerinde de gerçekten çok iyiler. Operasyona gelince gerçekten en ufak bir acı hissedilmiyor. Devamında da hiçbir ağrım olmadı. Saçlarımın özellikle ön kısmının neredeyse tamamını kaybetmiş durumdaydım. Şuanda 7 ay geçti ve saçlarım gayet doğal duruyor. Bütün çalışanlara teşekkür ediyorum.

yıldızlar

IP adresi: 31.3.0.0

gülen yorum

Fahri B.

İşlemi yaptırmadan önce ağrım acım olacak mı, normal hayatıma nasıl devam edeceğim, saç ekildiği belli olacak mı diye bir sürü korkum ve sorum vardı. Çok şanslıyım ki bu kadar profesyonel bir yere denk geldim. o kadar stres yaptığım işlemi güle oynaya atlattım diyebilirim. Tüm ekibe teşekkürlerimi sunuyorum.

yıldızlar

IP adresi: 185.131.48.0

gülen yorum

Hüseyin L.

HAİRNEVA’yı saç ekimi yaptırmaya karar verdiğim zaman araştırma yapmaya başladığımda internette buldum. Son derece titiz, tecrübeli ve alanında profesyonel olan bir yer olduğunu hemen anladım. Doktorlara ne istediğimi anlattım ve beni çok iyi dinleyip net bir şekilde anladılar. Neticede de istediğim sonuçlara ulaştım.

yıldızlar

IP adresi: 194.125.232.0

gülen yorum

Oytun T.

saçlarım dökülmeye başladığında çok üzülmüştüm. Ama bunun bir çözümü olduğunu, hem de bu çözümün kalıcı olduğunu öğrenince çok sevinmiştim. Biraz araştırma yaptım ve karşıma hairneva çıktı. Derdimi anlatmak ve tüm işlemi öğrenmek için ön görüşmeye gittim. Bir hafta sonra kadar ilk seansıma girdim. Ilk diyorum çünkü başka seansların da olacağını düşünmüştüm fakat öyle olmadı. Seanstan sonra saçlarım döküldü ve 3 ay kadar geçince çıkmaya başladılar. Kendi saçlarıma geri kavuştum. Çok mutluyum.

yıldızlar

IP adresi: 217.17.144.0

gülen yorum

Celalettin A.

şunu söyleyebilirim ki, insan ne kadar dayanıklı olursa olsun herhangi bir operasyon geçirecekse karşısındaki kişiye/kişilere güvenmek, rahatlatılmak istiyor. Hairneva ekibi insana güven veriyor ve korkular uçup gidiyor. Zaten hiç de korkulacak bir şey değildi onu da belirteyim. Sanki berbere gitmek gibiydi. Sonuçtan da çok memnun kaldım.

yıldızlar

IP adresi: 37.235.72.0

gülen yorum

Efe B.

Saçlarımın ön iki yandaki saçlarımı kaybetmeye başlamıştım. Hairneva saç ekim merkezini buldum ve hemen randevu aldım. Çalışanların tümünün ilgi ve alakası çok üst düzeydeydi, ne kadar profesyonel oldukları hemen anlaşılıyor. Ekilen saçlarıma kavuştum. Benimle ilgilenen herkese çok teşekkür ederim

yıldızlar

IP adresi: 82.151.128.0

gülen yorum

Serhat D.

Saç ektirmeye karar vermeden once uzun sure boyunca kararsız kaldım ve işlemle ilgili pek de bilgim yoktu. Şuanda işlemi yaptırmamın üzerinden 3 ay kadar geçti ve sonuçtan çok memnunum. Merak eden ve benim gibi kararsızlıklar yaşayan kişileri aydınlatmak amacıyla kısaca işlemi anlatmak istedim. Bir kere saç ekimi kendi saçınızla yapılıyor, ben bunu bilmiyordum mesela. Kafanın arkasındaki saçlar alınıyor ve saçın olmadığı bölümlere enjekte ediliyor. Yani ekilen saç kendi saçınız oluyor. Ben 1 seans gittim ve yeterli oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

yıldızlar

IP adresi: 185.8.12.0

gülen yorum

Yaşar T.

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine hairnevaya geldim. iyi ki de gelmişim. Klinikte yapılan bütün işlemler son teknolojiyle gerçekleşiyor. Kalite hissini direk fark ediyorusunuz. Saç ektirmemin üzerinden 8 ay geçti ve kesinlikle belli olmuyor, sonuçtan çok memnunum.

yıldızlar

IP adresi: 24.133.0.0

gülen yorum

Arthur A.

About a year ago I had a hair transplantation operation in Hairneva. ı normally live in Denmark and I found there with the help of my close friend. The only thing I can say about is they are professional and kind. ı don’t know why I wait for so long. Now, after a year, my hair looks completely natural. They just save me from baldness and they did this by using my own hair. I will definitely advise Hairneva to all of my friends. Thank you so much for everything…

yıldızlar

IP adresi: 37.72.48.0

gülen yorum

Yılmaz H.

Saç ekimi yaptıracaklara tavsiyem şu ki, evet herkes saç ekimi yapıyor, ama böylesine önemli bir kararı herhangi bir yerde şansınızı deneyerek değerlendirmeyin derim. Hayatınızın geri kalanında sizinle birlikte olacak saçlarınız için alanında uzman bir yeri bulmalısınız. Ben çok şanslıydım ki Hairneva’yı buldum. Işlem çok basitti ve kesinlikle çok samimi bir şekilde tüm gerçekleri anlattılar. Netice de tam istediğim gibi oldu. Tüm hairneva çalışanlarına teşekkür ederim.

yıldızlar

IP adresi: 94.54.0.0

gülen yorum

Uğur G.

2 ay once hairneva’da saç mezoterapisi yaptırdım. Saçlarım çok güçsüz ve azdı. 3 seansım daha var ama şimdiden bile gözle görülür şekilde hareketlendi saçlarım. Kalınlaştı. Kimbilir diğer seanslardan sonra nasıl olacak. Tüm ekibe teşekkürler.

yıldızlar

IP adresi: 195.95.149.0

gülen yorum

Serhat F.

hairnevaya saç ekimi yaptırmak niyetiyle 7 ay once gitmiştim. Tek seansla saç ekimi yapıldı ve üstelik saç mezoterapisi ve prp yi de herhangi bir ücret almadan uyguladılar. Saçlarım çok sağlıklı ve güçlü görünüyor. Kesinlikle sonuçtan çok memnunum. Allah hepsinden razı olsun.

yıldızlar

IP adresi: 37.77.0.0

gülen yorum

Erdem E.

Hem saç ekimi, hem saç mezoterapisi hem de PRP için gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir yer. Hem hizmet hem de hijyen açısından son derece memnun kaldım.

yıldızlar

IP adresi: 82.145.224.0

Yorumlar

Ücretsiz Bilgi Alın

Bilgilerinizi Bırakın, Biz Sizi Arayalım…