saç ekimi

Saç Ekiminde FUE Tekniği Nedir ?

Saç Ekiminde FUE Tekniği Nedir hastanın kıl köklerinin yoğun olduğu bölgelerden seyrek olan bölgelere teker teker aktarılması işlemidir. Dokular hassas bir araçla çıkartılarak alıcı bölgelere yerleştirilir. Çizgi şeklinde yaralar ve dikiş izleri meydana gelmez bu sayede donör bölgesi birkaç gün içinde ayırt edilemez hale gelir.

Cerrahi bıçaklar kullanılmadan gerçekleştirilen bu teknik saç köklerinin özel bir iğneyle çıkarılması yöntemine dayanır. Kıl köklerinin blok halinde değil de tek tek alınması doku hasarını eski yöntemlerle kıyaslanamayacak kadar düşürmüştür. Bundan dolayı saç ekiminde tavsiye edilen öncelikli yöntemdir. Bu yöntem ayrıca hastalar tarafından da sıkça tercih edilmektedir. Hastalar bu yöntem sonrası yeni saçlarından oldukça memnun kalmaktadır.

Greft adı verilen ve iki ya da üç saç kökü ile birlikte az miktarda deri dokusu da içeren yapıların, hassas bir aletle kafa derisinden çıkartılarak, seyrek olan alıcı bölgelere yerleştirilir. Cerrahi bıçaklar kullanılmadan gerçekleştirilen bu teknik, saç köklerinin özel bir iğneyle çıkarılması yöntemine dayanır. Saç köklerinin bloklar halinde değil de, tek tek alınması doku hasarını eski yöntemlerle kıyaslanamayacak kadar düşürmüştür. Bundan dolayı Saç Ekimi ’nde tavsiye edilen öncelikli yöntemdir.

Bu işlem ne kadar sürer?

Dökülen saçın durumuna göre kişiye göre değişiklik gösterir. Bir seansta birkaç saat sürebilir ve birbirini takip eden iki gün boyunca tekrarlanır.

Nasıl bir
teknik kullanılıyor?

Foliküler Ünite Ekstraksiyon (FUE) tekniği cihaz kullanımına dayalı bir işlemdir. Bu nedenle, bu işlem için kullanılan cihazın türü saç ekimi sonucunu önemli ölçüde etkiler. Aslında ekstraksiyon cihazlarının gelişimi saç ekim tekniğinin gelişmesini sağlamıştır.

hairneva mutlu hasta
hairneva saç ektirme

FUE tekniğinin uygulanabildiği
bölgeler nelerdir?

Kafa derisine, yüz bölgesine ve vücuda da yapılabiliyor. Kafa derisinin tamamında kelleşme yoksa, sadece bazı bölgelerde açılmalar varsa donör olarak kişinin kendisi kullanılıyor. Çünkü saçın dökülmeyen kısımlarıyla uyum sağlaması gerekiyor.

Fakat eğer sakal bıyık kaş gibi yüz bölgesinde ya da göğüs gibi vücudun diğer bölgelerinde örneğin tamamen dökülme varsa başka donörlerden de nakil yapılabiliyor.

Showing 81 comments
 • firaz
  Cevapla

  Sacin ön tarafi dökulmus yeni sac katmak istiyorum. Ve ne kadar tutar boyle bir islem?

  • Hair Neva
   Cevapla

   Merhabalar, dilerseniz ücretsiz ön görüşmeye verebilmemiz için yukarıdaki numaralardan randevu alabilirsiniz. Fiyat bilgisi ancak muayeneden sonra belirlenebiliyor. İlginize teşekkür ederiz.

 • UMUT
  Cevapla

  slm
  saçlar ekıldıkten sonra kızarıklık ne kadar surer yada kızarıklık olmadan bu iş olmaz mı,,

  • Hair Neva
   Cevapla

   Bir miktar kızarıklık oluşabilir. Kızarıklık rahatsız edici şekle ulaşmadığı sürece müdahele etmemek gerekir. Kızarıklık artışı gözle görülecek derecedeyse uzmanımızla görüşüp önereceği tedavileri uygulamak daha doğrudur. İyi günler dileriz.

 • Ali Beyoğlu
  Cevapla

  Ne kadar doğal bir görüntü elde ediliyor bu yöntemle?

  • Hair Neva
   Cevapla

   Saç şekliniz ve yapısına göre değişiklik gösterebiliyor. Donör bölgeniz yeterliyse, saç telleriniz kalın ve koyu renkliyse doğal görünüme kavuşma çok daha kolay olabiliyor. Daha detaylı bilgilendirme için kliniğimize bekleriz. Sevgilerle.

 • Vural Demirci
  Cevapla

  Kolay gelsin. Ben bundan 5 sene önce Amerika’da FUT yöntemiyle saç ektirdim ama istediğim sonucu aldığımı söyleyemem. Bu operasyonun üzerine FUE tekniğiyle tekrar bir operasyon geçirmemde bir sakınca var mı?

  • Hair Neva
   Cevapla

   FUT tekniğiyle yapılmış operasyonun ardından FUE tekniğiyle tekrar ekim yapılabilir. Detaylı bilgi için muayeneye kliniğimize bekleriz. Sevgilerle.

 • habibe tandoğan
  Cevapla

  Benim nişanlım saçını ektirdi nişanımızdan birkaç ay önce ve nişanımızda çok güzel bir şekilde çıkmıştı saçı. Şimdi 10 ay oldu ve her geçen gün daha da yakışıklı olduğu için kıskanmaya başladım.

  • Hair Neva
   Cevapla

   Öncelikle tebrik ederiz. Müstakbel eşinizin ve sizin sonuçtan memnun kalmanıza çok sevindik. Sevgilerle.

 • Kemal karakap
  Cevapla

  Ben saç ektirmek istiyorum ama saçın alındığı yerde iz kalır mı?

  • Hair Neva
   Cevapla

   FUE tekniği, doktorlar tarafından saç ekimi yapıldıktan sonra hiç iz bırakmayan bir yöntem olduğu için özellikle tercih edilir. FUT tekniğiyle yapılmış operasyonlar sonucunda iz kalma ihtimali bulunuyor. Daha detaylı bilgilendirme için kliniğimize bekleriz. Sevgilerle

 • berat aydın
  Cevapla

  Merhaba ben spor hocasıyım ve saç ektirmek istiyorum ama şimdi bu ekim işlemi sonrasında spor yapabilir miyim?

  • Hair Neva
   Cevapla

   Saç ekim ameliyatından sonraki ilk 15 gün travma yaratacak ağır spor ve diğer aktivitelerden kaçınmak gerekir. İyi günler dileriz.

 • Onur atabey
  Cevapla

  Ben fue tekniğiyle saç ektirdim gayet memnunum halimden. İnanılmaz ilgililer ve gerçekten ortama girdiğinizde güzel bir sonuç alacağınızı hissediyorsunuz. Herkes ne yaptığını biliyor bir de hep sağolsunlar sonrasında hiç yalnız bırakmadılar. Yavaş yavaş çıkıyor bakalım saçlar. Teşekkür ederim beni le ilgilenen herkese.

  • Hair Neva
   Cevapla

   Sonuçlardan memnun kalmanıza çok sevindik gerçekten. Bizim için hastalarımızın memnuniyeti çok önemlidir. Sevgilerle.

 • Burak öztunç
  Cevapla

  Ben bu yöntemle sakal ektirmek istiyorum. Sakal ektirmek mümkün müdür?

  • Hair Neva
   Cevapla

   Evet bu yöntemle sakal,bıyık,favori ekimi yapmak da mümkündür. Daha detaylı bilgilendirme için kliniğimize muayeneye bekleriz. Sevgiler.

 • Osman gömlekçi
  Cevapla

  Ben saç ekimi yaptırmak istiyorum ama yara izi kalmasından korkuyorum. Kesinlikle en ufak bir yara izi dahi kalmıyor bu yöntemle di mi?

  • Hair Neva
   Cevapla

   Bu ekim yöntemi saç köklerinin tek tek alınarak ekim işleminin yapıldığı bir uygulamadır. Operasyonun ardından kesinlikle kesik ya da yara izi kalmaz. İç rahatlığıyla bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz istediğiniz zaman kliniğimize bekleriz. Sevgilerle.

 • Reşat Emin
  Cevapla

  1 hafta önce saç ekimi ameliyatım gerçekleşti… 1 haftadır gayet iyiyim. Normal yaşantımdan hiç geri kalmadım diyebilirim. Emeği geçen herekese tüm içtenliğimle teşekkür ederim.

  • Hair Neva
   Cevapla

   Memnun kalmanıza gerçekten çok sevindik. Fue tekniğiyle yapılan ekim işlemlerinde iyileşme süresi çok kısa ve acısızdır. Bizi seçtiğiniz için biz teşekkür ederiz. Sevgilerle.

 • yasin cambaz
  Cevapla

  Bu teknikte 1 seans ortalama kaç saat sürüyor?

  • Hair Neva
   Cevapla

   FUE tekniğiyle yapılan saç ekim işlemleri ortalama 5-6 saat sürmektedir. Ekim yapılacak bölgenin açıklığına göre ve ekim yapılacak greft sayısına göre sürede değişiklik olabilmektedir. İyi günler dileriz.

 • tuna büyük
  Cevapla

  Fue tekniğiyle yapılan ekim işleminde en fazla ne kadar saç ekilebiliyor?

  • Hair Neva
   Cevapla

   Öncelikle muayene sırasında sizin ne kadar grefte ihtiyaç duyduğunuz ve donör bölgenizin ne kadar uygun olduğu belirlenir. Burdaki en çok sayı sizin donör bölgenizin ne kadar yeterli olduğuna bağlıdır. Sevgilerle.

 • Adnan Yılmaz
  Cevapla

  Öncelikle kolay gelsin. Benim merak ettiğim şey bu teknikle yapılan ekim sonrasında yatarken ekim bölgesinin hiç yastığa değmemesi mi gerekiyor?

  • Hair Neva
   Cevapla

   Ameliyattan sonra ilk gecenizde hafif dik bir pozisyonda yatılmalı. Bunu sağlamak için kafanıza birkaç yastıkla destek verebilirsiniz. İyi günler.

 • Süleyman Mustart
  Cevapla

  İyi günler ben 19 yaşındayım ve saçlarım şimdiden çok döküldü. Saç ekimi yaptırmanın herhangi bir yaşı var mı?

  • Hair Neva
   Cevapla

   Saç ekimi için belli bir yaş sınırı yoktur. Yaşın bu konudaki faktörü dökülmenin tamamlanıp tamalanmamasıdır. Erkek tipi saç dökülmesi 40 yaşına kadar devam etmekte ve sonrasında yavaşlamaktadır.Bu nedenle 40 yaşının altındaki kişilerde saç ekimi yapıldıktan sonra saç dökülmesinin süreceği ve hastanın daha sonra birkaç seansa daha ihtiyaç duyabileceği bilinmelidir. Sevgilerle.

 • Fuat Karşıyaka
  Cevapla

  İyi günler. Benim saçlarımın iki yanı dışında bir açıklığım yok. Ne kadar ücret ödemem gerekir onu merak ediyorum.

  • Hair Neva
   Cevapla

   Donör alandan alınacak kök sayısı fiyatlandırma ve maliyetin artışıyla paraleldir.İşlemin yapıldığı hastane şartları, ekim esnasında uygulanacak ekstra tedaviler de maliyet hesaplamasında önemli rol oynar. Bununla ilgili daha detaylı bilgileri kliniğimizde muayene sırasında öğrenebilirsiniz. Sevgilerle.

 • Faruk solmaz
  Cevapla

  Bu teknikle ekim yaptırmak istiyorum ama iş hayatına rahatça dönebilir miyim?

  • Hair Neva
   Cevapla

   Fue tekniğiyle saç ekiminden 24 veya 48 saat sonra çalışma hayatına dönebilirsiniz. Güç ve kuvvet gerektiren fiziksel aktiviteler için 5 ila 7 gün arası bir süre beklenmesi gerekir. İyi günler dileriz.

 • Fırat duman
  Cevapla

  Ben daha önce bir kere yurtdışında saç ekim yaptırdım fakat sonuçtan hiç memnun değilim. Tekrardan ekim yaptırmayı düşünüyorum. 2. kez ekim yapılabiliyor mu?

  • Hair Neva
   Cevapla

   Yapılacak muayene sonrasında donör bölgesinde açıklığı kapatacak sayıda saç kökü alınabileceği belli olursa 2. bir ekim yapılmasında sakınca olmaz. Daha detaylı bilgi için sizi kliniğimize bekleriz. Sevgilerle.

 • Faruk Boztaç
  Cevapla

  İyi günler. Ben uzun zamandır saç ekimi yaptırmayı düşünüyordum fakat artık araştırmaya başlamam gerektiğine karar verdim. Benim korkum saçlar çıktığında,saçların ekilmiş görünmesi. Farkedilmesini istemiyorum.

  • Hair Neva
   Cevapla

   Gelişen teknoloji ve farklı seçenekler sayesinde ekim bölgesinin iyileşme süresi çok kısa bir süreye indirilebilmiştir ve çıkan saçlar doğal görüntüsünde çıkmaktadır. Daha detaylı bilgileri kliniğimize gelerek muayene sırasında uzmanımızdan alabilirsiniz. Sevgilerle.

 • Kahraman ulubaş
  Cevapla

  Fue tekniğiyle ekim yapıldıktan ne kadar sonra havuza gidilebilir?

  • Hair Neva
   Cevapla

   Bu işlemden ortalama 10 gün sonra saç köklerindeki kabuklar düşer. Kafa derinizdeki kabuklar düştükten yani yine ortalama 10 gün sonra denize de, hamama da, saunaya da girebilirsiniz. Sevgilerle.

 • Harun Temelli
  Cevapla

  Kolay gelsin ben fue tekniğiyle saç ektirmek istiyorum ama operasyon süresi nedir? benim saç açıklığım çok fazla. 2. bir seansa ihtiyacım olabilir mi?

  • Hair Neva
   Cevapla

   Fue tekniğinde bir seans ortalama olarak 5-6 saat sürmektedir. Sizin saç açıklığınız ve donör bölgenizden alınabilecek greft sayısı muayene sırasında belirlenir. Bu verilere göre doktorumuz size daha detaylı bir bilgi verebilir. İstediğiniz zaman sizi kliniğimize bekleriz. Sevgilerle.

 • yener canatan
  Cevapla

  Saç ekiminden sonra ne kadar süre dikkatli bir şekilde yatmak gerekiyor?

  • Hair Neva
   Cevapla

   İlk bir hafta dikkatli bir şekilde yatmanız önerilir. Boynunuzun altına yastık koyarak hafif dik bir şekilde yatmanız yeterli olacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

 • Mustafa güneş
  Cevapla

  Kolay gelsin. Fiyatı neye göre belirliyorsunuz? Benim en merak ettiğim konu bu.

  • Hair Neva
   Cevapla

   Fiyatlar belirlenirken öncelikle ekim yapılacak bölgeye ne kadar greft ekim yapılacağı önemlidir. İşlemin yapıldığı hastane şartları, ekim esnasında uygulanacak ekstra tedaviler de maliyet hesaplamasında önemli rol oynar. Sevgilerle.

 • Samet Baş
  Cevapla

  Kolay gelsin.Bu yöntemle saç ekildiğinde oluşan kabuklar ne zamana dökülür?

  • Hair Neva
   Cevapla

   Ekim sonrası oluşan kabuklanmalar 1 hafta ile 10 gün içerisinde yıkamalarla tamamen dökülür. Sağlıklı günler dileriz.

 • emir terazi
  Cevapla

  Daha önce bir saç ekim işlemi geçirdim ama memnun kalmadım. Bir arkadaşım sizde ameliyat olmuş ve çok överek tavsiye etti. Ben de onun görüntüsünü çok beğendim. 2. seans operasyona girmek için ne kadar süre geçmesi gerekiyor?

  • Hair Neva
   Cevapla

   Arkadaşınıza geçmiş olsun. Sonuçlardan memnun kalmanıza çok sevindik. 2. seans operasyon için bir önceki uygulama yöntemine göre en az 40 gün ile 6 ay arasında zaman geçmiş olmalıdır. Daha detaylı bilgilendirme ve muayene için kliniğimize bekleriz.Sevgilerle.

 • Buğra taşkıner
  Cevapla

  Kolay gelsin. Benim saçlarım bir süredir fazla döküldüğü için biraz seyerk görünmeye başladı.ben saç ekimi yaptırmak istiyorum ama normal saçlarımın zarar görmesinden korkuyorum.

  • Hair Neva
   Cevapla

   Normal saçlar ekim sırasında zarar görmezler. Ekimden sonra oluşan travmadan dolayı şok dökülme sırasında normal saçlarda da dökülme ve ya incelme görülebilir. Bu tamamen geçici bir durumdur. İyi günler dileriz.

 • Fehmi Güneş
  Cevapla

  Kolay gelsin. Ben Fue tekniğiyle saç ektirmek istiyorum ama soğuk havalar çok zarar verir diye korkuyorum.

 • Fatih Güneş
  Cevapla

  Kolay gelsin. Ben Fue tekniğiyle saç ektirmek istiyorum ama soğuk havalar çok zarar verir diye korkuyorum.

  • Hair Neva
   Cevapla

   Her mevsimde saç ekimi yaptırılabilir. Kışın, başınızı çok sıkmadığı sürece bir şapkayla soğuk havalardan koruyabilirsiniz. İyi günler dileriz.

 • Caner durmuş
  Cevapla

  İyi günler. Fue tekniğiyle ekilen saçların sağlıklı bir şekilde çıkmaya başlaması ne kadar sürüyor? Ne kadar zamanda sonuç almaya başlarız?

  • Hair Neva
   Cevapla

   Fue tekniğiyle ekilen saç kökleri 3-4 ay içinde çıkmaya ve 6. ay sonunda uzamaya başlar. 10. aydan sonra ekilen saçlar hızla uzar ve 1 yılın sonunda kalınlaşır. Sevgilerle.

 • talha gümbet
  Cevapla

  Saç ekim tekniğini siz mi seçiyorsunuz?

  • Hair Neva
   Cevapla

   Saç ekim tekniği kliniğimizde muayene sonucu sizin özel tercihleriniz dikkate alınarak doktorumuzla birlikte belirlenmektedir. Sevgilerle.

 • yasin resat
  Cevapla

  Bazı tekniklerle ekim yapıldığında tek seansta bitmiyor ekim işlemi sanırım. Benim saçlarım çok açık sayılmaz o yüzden en doğal görünecek şekilde hangi tekniği önerirsiniz. Kolay gelsin.

  • HairNeva Saç Ekimi
   Cevapla

   Bunun için öncelikle muayene sonrasında kaç grefte ihtiyacınız olduğunu belirlemek gerekiyor.Eğer 1400 1500 greft arasında bir ekim yapılacaksa tek seansta perkütan veya DHI (Direct Hair Implant) teknikleriyle çok daha doğal görünümde ekim yapılabilir. Klasik Fue yönteminde çok daha fazla greft ekimi tek seansta yapılabilmektedir. Bu teknikle de oldukça doğal görünümde sonuçlar alınmaktadır. Daha detaylı bilgilendirme için uzmanımız size kliniğimizde yardımcı olacaktır. Sevgilerle.

 • Turan gelişim
  Cevapla

  İyi günler. Ben İzmirde yaşıyorum. Sizin merkezinizi sosyal medya üzerinden gördüm ve güzel şeyler okudum. Saçlarımı ektirmek istiyorum fakat fue tekniğiyle yapılan işlemin fiyatı ne kadar onu öğrenmek istiyordum. Şimdiden teşekkürler.

  • HairNeva Saç Ekimi
   Cevapla

   Ücret bilgisi kaç grefte ihtiyacınız olduğu ve ekim yöntemini belirledikten sonra ortaya çıkar. Ekim için gereken greft sayısı, ekim tekniği, ekim sonrası tedaviler ve hastane ücretleri, ücreti değiştirmektedir. Daha detaylı bilgileri istediğiniz zaman kliniğimize gelerek alabilirsiniz. Sevgiler.

 • veli tarabyan
  Cevapla

  Fue tekniğinde bir seansta kaç kök ekiyorsunuz. Benim tepe bölgemde yıllar önce bir yanıktan dolayı bir boşluk var. Yarısında saç yok. Orayı kapatmak istiyorum. Mümkün müdür?

  • HairNeva Saç Ekimi
   Cevapla

   Klasik Fue tekniğiyle dobör bölgenin kalitesine de bağlı olarak 1 seansta 4000 greft kadar ekim yapılabilmektedir. Sizin açıklığınızı kapatmak için de öncelikle muayene yapılması ve açık bölgeyi kapatmak için kaç grefte ihtiyaç olduğu belirlenmelidir. Daha detaylı bilgilendire için uzmanımızla görüşmenizi öneririz. Sevgiler.

 • fehmi sancak
  Cevapla

  İyi günler ben klasik fue tekniğiyle saç ektirmek istiyorum fakat işlem sonrasında ne gibi bir komplikasyon riski var merak ediyorum? benim cildim çok hassas,çok çabuk tahriş olabiliyor. Bi sürprizle karşılaşmak istemem. Şimdiden teşeşkkür ederim.

  • HairNeva Saç Ekimi
   Cevapla

   Klasik Fue tekniğinde gözlemlenen bir komplikasyon olmamaktadır. İşlem öncesinde yapılan muayene de bunu oluşturabilecek rahatsızlıklar olup olmadığı sorulmaktadır. Hassas deriler için hastalarımıza altın uçlu (gold fue punch) saç ekimi tekniğini öneriyoruz. Bu sayede oluşabilecek bir takım olumsuzlukların önüne geçmiş oluyoruz. Üstelik bu teknikle yapılan saç ekimlerinde iyileşme hızı da normalden daha hızlıdır. Daha detaylı bilgilendirmeleri uzmanımızdan alabilirsiniz. Sevgilerle.

 • ömer kancalı
  Cevapla

  Ben saç ektirmek istiyorum fakat ekim sonrası süreçte yanlış birşey yapıp ekilen köklere zarar vermekten korkuyorum. Bu konuda ne yapabiliriz. Kolay gelsin.

  • HairNeva Saç Ekimi
   Cevapla

   Bu konuda ekim sonrası ekibimiz sizi yalnız bırakmayacaktır. Ekim sonrasındaki ilk yıkama yine uzman birisi tarafından yapılacaktır ve bundan sonra size ekim alanını nasıl korumanız gerektiği detaylı bir şekilde anlatılacaktır. Aklınıza takılan herhangi bir soruda da çekinmeden bizden yardım isteyebilirsiniz. Sevgilerle.

 • mücahit yenisu
  Cevapla

  Fue tekniği ve fut tekniği arasında ne fark var? neden fue ve alt başlıklarında ekimler yapıyorsunuz?

  • HairNeva Saç Ekimi
   Cevapla

   FUE tekniğinde ekilecek saçlar donör bölgenin aralarından alınır. FUT tekniğinde ise ekilecek saçlar bir şerit halinde alınır ve orda bir boşluk oluşur. Bu dikiş gerektiren bir işlemdir ve iyileşme süresi FUEye göre oldukça uzundur. O yüzden en çok FUe tekniği tercih edilmektedir ve FUE tekniği üzerinden gelişmeler yaşanmaktadır.

 • selami değirmenci
  Cevapla

  İyi günler benim kardeşim klasik fue tekniğiyle saç ektirdi sonuçtan gayet memnunuz ailecek ama benim tenim çok hassas olduğu için sürekli alerji oluyorum. Bu saç ektirmeme engel olur mu?

  • HairNeva Saç Ekimi
   Cevapla

   İşlem öncesinde yapılan muayene de bunu oluşturabilecek rahatsızlıklar olup olmadığı sorulmaktadır. Hassas deriler için hastalarımıza altın uçlu (gold fue punch) saç ekimi tekniğini öneriyoruz. Bu sayede oluşabilecek bir takım olumsuzlukların önüne geçmiş oluyoruz. Üstelik bu teknikle yapılan saç ekimlerinde iyileşme hızı da normalden daha hızlıdır. Daha detaylı bilgilendirmeleri uzmanımızdan alabilirsiniz. Sağlıklı günler.

 • Recep erkan
  Cevapla

  Fue tekniğiyle saç ektirmek istiyorum fakat türkiyede çok kısa süre bulunuyorum. Benim ne kadar bu ekim için vakit ayırmam gerekiyor?

  • HairNeva Saç Ekimi
   Cevapla

   Saç ekimi 1 seans yapılacaksa 3 gününüzü işlem için ayırmanız gerekmektedir. 3. gün yapılacak ilk yıkama işleminden sonra yolculuğa çıkmanızda bir sorun olmayacaktır. Sevgilerle.

 • Yusuf canbolat
  Cevapla

  İyi günler ben saç ektirmek istiyorum ama hangi teknikle yaptırmak istediğime karar veremiyorum. Çok fazla seçenek var ve kafam karıştı. Siz hangisini öneriyorsunuz?

  • HairNeva Saç Ekimi
   Cevapla

   Buna en doğru cevap sizin uzmanımızla beraber muayene sonrasında karar vermesiyle bulunacaktır. Sizin neye ihtiyacınız olduğu ve özel isteklerinizle yönteme ve sonraki destek tedavilere karar verilir. Sevgilerle.

 • mehmet
  Cevapla

  seyrek saça ekim yapıyormusunuz

  • HairNeva Saç Ekimi
   Cevapla

   Merhabalar. Evet seyrek saçlara da sizin tercihiniz doğrultusunda çeşitli tekniklerle ekim yapılabilmektedir. Daha detaylı bilgi için kliniğimize bekleriz. İyi günler dileriz.

 • Hakan Taşçı
  Cevapla

  Profesyonel sporcuyum ve sürekli antrenmanlara gidiyorum. Saç ekimi konusunda çok ciddi tereddütlerim var. Öncelikle antrenmanlarım ağır geçiyor hatta öyleki bazen aşırı derecede kendimi zorlamam gerekiyor yüksek ağırlıklara karşı ve o sırada resmen kafa deriminde haliyle gerildiğini hissediyorum. Sormak istediğim soru şu .ektirdikten sonra aktivitelerime devam edebilirmiyim ? Tekrardan dökülür mü ? Spor bir engel teşkil ediyor mu ? Ne kadar süre içinde iyileşme süreci tamamlanır. yaş: 26

  • HairNeva Saç Ekimi
   Cevapla

   Merhabalar Hakan Bey. Saç ekimi sonrasında 1-2 ay kadar ağır spor yapılmaması gerekir. 2 hafta sonrasında hafif sporlar yapabilirsiniz. İyi günler dilerim.

Yorumlar

Ücretsiz Bilgi Alın

Bilgilerinizi Bırakın, Biz Sizi Arayalım…